Praca

Szukamy Pracowników

Kasjer – Sprzedawca Dział AGD

Wymagania:
masz wykształcenie min. zawodowe (handlowe – mile widziane)
lubisz pracować z ludźmi
jesteś rzetelna/y i uczciwa/y
łatwo nawiązujesz kontakty, posiadasz umiejętność pracy w zespole,
masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Będzie to Twoim dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za: zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy, obsługę kasy fiskalnej, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów.

Oferujemy:
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat
godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem
możliwość rozwoju i awansu
wsparcie przyjaznego zespołu
ubezpieczenie na życie,
pakiet szkoleń.

Osoby zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do wysyłania
swojego CV na adres: p.szymanski@eleo.com.pl.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. zaopatrzenia

Wymagania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość technik negocjacyjnych,
Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

Ścisła współpraca z dostawcami w zakresie realizacji dostaw
bieżący kontakt z kontrahentami, negocjacje i analiza cen, wyszukiwanie nowych dostawców
Opracowanie i realizacja zamówień
Ścisła współpraca z pracownikami poszczególnych działów oraz kierownictwem sklepu.

Oferujemy:

swojego CV na adres: p.szymanski@eleo.com.pl

Kierowca HDS

Wymagania:
doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierowca C+E
wykształcenie minimum zawodowe/średnie techniczne
prawo jazdy kat. C i E
aktualny kurs na przewóz rzeczy
uprawnienia HDS
uprawnienia wózek widłowy będzie dodatkowym atutem

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku zajmować się będzie dostawą i rozładunkiem materiałów budowlanych u klienta. Teren pracy Sanok.

Oferujemy:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

PSB Mrówka Eleo-Budmax
ul. Kościuszki 23, 36-200 Brzozów
Oddział Sanok
ul. Krakowska 134, 38-500 Sanok
Telefon: 13 43 440 20
E-mail: mrowka.brzozow@eleo.com.pl
ScrollToTop