Akceptujemy Kupony Sodexo

logo Sodexo

Już teraz w markecie Mrówka w Brzozowie akceptujemy Kupony Sodexo, w tym Kupony Podarunkowe Pass oraz Kupony Premiowe Pass. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty. Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Klienta naszego marketu.

Regulamin:
1. Akceptowane są wyłącznie dwa rodaje Kuponów – Podarunkowe Pass, – Premiowe Pass.
2. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.
3. W przypadku płatności Kuponem SODEXO sprzedaż następuje w cenach detalicznych – nie obowiązują dodatkowe rabaty wynikające z posiadania Złotej Karty Mrówki.
4. Zakupy przy użyciu Kuponów SODEXO nie są premiowane punktami Payback.
5. Klientowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce w przypadku, gdy wartość towaru jest niższa niż nominał Kuponu.
6. Klient jest zobowiązany do dopłacenia różnicy gotówką, kartą płatniczą lub zużycia kolejnego Kuponu (wedle swego wyboru), gdy wartość towaru jest wyższa niż nominał Kuponu.
7. Towar zakupiony przy użyciu Kuponu SODEXO nie podlega zwrotowi, a jedynie wymianie na inny dostępny towar w tej samej cenie lub w cenie wyższej (za dopłatą) – pod warunkiem, że nie był użytkowany.
8. Personel sklepu ma prawo nie przyjąć od Klienta Kuponów:
uszkodzonych (podartych, zmiętych, sklejonych, zabrudzonych w stopniu uniemożliwiającym identyfikację) lub sfałszowanych (niezgodnych ze
wzorem) lub na których stwierdzono brak, ostemplowanych przez inny punkt akceptujący oraz po upływie terminu ważności wskazanego na Kuponie.

Powrót

PSB Mrówka Eleo-Budmax
ul. Kościuszki 23, 36-200 Brzozów
Oddział Sanok
ul. Krakowska 134, 38-500 Sanok
Telefon: 13 43 440 20
E-mail: mrowka.brzozow@eleo.com.pl
ScrollToTop